Кошик
2623 відгуків
promo_banner
PARFUM OUTLET — оригінальна парфумерія з Європи
+380 (63) 353-33-55
(основний)
+380 (63) 353-33-59
Viber

Чоловічі духи тестер

Чоловічі тестери парфумів

Тестери парфумів часто запропоновані у вигляді демонстраційних варіантів оригінальних виробів, які за складом нічим не відрізняються від оригіналів. Вони йдуть як ознайомлювальне доповнення до основної партії парфуму. Парфумерна композиція ідентична. Різниця лише в упаковці. Зазвичай використовується картонна коробка білого чи сіро-коричневого кольору. Може продаватись як із кришечкою, так і без. Використання тестерів одночасно дозволяє і заощадити, і ознайомитися з декількома варіантами ароматів, щоб у результаті підібрати свій.

Справжність тестерів чоловічих парфумів: як переконатися як

Щоб зрозуміти, що в руках дійсно варіант оригінальної туалетної води, фахівці рекомендують звернути увагу на низку показників.

  • Щоб переконатися в оригінальності парфумів, потрібно знайти місце, де вказано найменування та серійний номер – на оригіналі вони фіксуються на скляній стороні.
  • Якщо парфуми ще не розпилювались, на початку використання тестера може сильніше відчуватися запах спирту, це нормально.
  • Як правило, тестери продаються в найбільших форматах аромату.
  • Упаковка не буде презентабельною, але всі дані про парфум повинні бути вказані чітко та розбірливо.
  • Допускається зниження вартості тестера (порівняно з оригіналом). Різниця в ціні може сягати і 60%.

Багато хто не довіряє тестерам – бентежить бюджетна цінова політика. Але треба врахувати, що зазвичай така ароматична композиція не відрізняється від оригіналу. Флакон може не мати кришки, а зовнішня упаковка бюджетніша або відсутня. За рахунок цих параметрів суттєво знижується вартість товару. 

На кожному тестері має бути вказано його обсяг, виробник, партія, стійкість та інша важлива інформація. Щоб не сталося випадкового розпилення аромату у верхній частині тара фіксується спеціальним ковпачком із пластику. Рекомендуємо придивитися до тестерів, якщо вибираєте аромат для себе.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner