Кошик
1391 відгук
PARFUM OUTLET — оригінальна парфумерія з Європи
+380633533355
+380633533355
(основной)
+380633533359
Viber
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Вінтажна парфумерія

купити вінтажні духиЯкщо підшукуєте оригінальний подарунок, зверніть увагу на вінтажні духи, дбайливо зібрані нами в окрему колекцію. Вінтаж у споживацькій свідомості тісно пов'язаний з чим-то старовинними, але дуже цінним. Вінтажними вважаються аромати, з моменту випуску яких пройшло більше 10 років.

Пропонуємо купити парфуми, створені як десятки років тому, так і розлиті сьогодні за рецептами 50-100 річної давності. Одним словом, ми продаємо парфуми вінтаж, багато з яких ви не знайдете в українських бутиках.

Кому і чому варто купити раритетні аромати?

Питання з області, чому люди колекціонують старовинні автомобілі. По-перше, це цікаво. Колекціонування, насамперед, пристрасть. По-друге, престижно. Якщо вам подобаються рідкісні парфуми, ви любите історію, відчуваєте благоговіння, розглядаючи черговий флакон зі столітньою історією, вам точно захочеться купити що-небудь таке з нашої колекції.

Друга категорія клієнтів – практики, які шукають незвичайний запах. Як відомо людську свідомість схильна ідеалізувати минуле. Взяти хоча б крилате: «Раніше і трава була зеленішою, і дерева вище». Одні прагнуть купити вінтажні духи, тому що хочуть знайти той самий аромат, інші вважають, що стародавні парфуми більш якісні, стійкі й в цілому більш «справжні».

Причини різні – мета одна, і щоб її досягти, підійдіть до вибору з усією відповідальністю. Парфумерне мистецтво, як і будь-яке інше, еволюціонує. Те, що сьогодні виглядає як шедевр, нашим нащадкам здасться просто «милим» – не більше того. Це ми до того, що вінтажна парфуми не вразить досвідчених любителів елітних або нішевих ароматів. Її сильна сторона – історія і натуральні компоненти.

Отже, підведемо проміжний підсумок. Кому варто купити раритетну парфумерію?

  1. Поціновувачам історії і старовини
  2. Колекціонерам
  3. Шукають оригінальний аромат, поєднання, які сьогодні чи не популярні, або вважаються втраченими.
  4. Людям, які обожнюють конкретний аромат, і не бажають міняти його на інший.

При бажанні, жіноча вінтажна парфумерія може прикрасити вітрину модного бутика, стати частиною інсталяції, присвяченої історії парфумерного справи. Одним словом, варіантів застосування дуже багато.

Зберігання парфумерії з історією

Если мы говорим про редкие винтажные духи, а не про современные аналоги, выполненные «в стиле» парфюмерии прошлого, тогда будет уместно затронуть такую важную тему, как хранение аутентичных составов.

Чтобы раритетная парфюмерия не утратила уникального аромата, после покупки ее надлежит хранить в темном месте, где прохладно и не попадает свет.

Если обладательница редкой парфюмерной композиции предпочитает носить её с собой, стоит перелить немного содержимого из основного флакона в компактную емкость для сумочки.

Мы предлагаем купить винтажные духи Франция, которые в определённой степени можно считать законсервированными воспоминаниями о юности, влюбленности, былых временах. В выборе столь особенного товара полагаются на чувства, и это правильно. Пусть сентиментально, пусть нерационально, но иногда стоит послушать сердце.

Так что, если давно мечтали купить винтажный парфюм, то скорее заказывайте заветный аромат.