Кошик
1391 відгук
PARFUM OUTLET — оригінальна парфумерія з Європи
+380633533355
+380633533355
(основной)
+380633533359
Viber
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Нішева парфумерія

1 2 ... 8

У парфумерній середовищі існує своя градація, що дозволяє розділити товари по категоріях. Так звані нішеві аромати і селективна парфумерія, що по суті одне і те ж, займають верхню строчку по стійкості і насиченості складу ефірними маслами. На щабель нижче за перерахованими параметрами розташовуються аромати рівня «люкс» чи «еліт». Елітні – це популярні ароматичні концепції від гігантів ринку, чиї імена у всіх на слуху: Gucci, D&G, Chanel і т. д. Купити «елітку» прагнуть ті, кому важлива автентичність аромату, його стійкість, впізнаваність.купити нішеву парфумерію

У свою чергу, нішева парфумерія – інша ліга, знаходиться як би поза спільної боротьби. Це ексклюзивні бренди, відомі поціновувачам не просто якісної, а унікальною парфумерії. Саме в нішевий сегменті зосереджені ті самі парфуми з підвищеною концентрацією ефірних масел. Якщо провести просту, але зрозумілу багатьом аналогію, то «елітка» – це Мерседес в парфумерному світі, в той час як нішеві духи – розкішний Роллс-Ройс, випущений в кількості всього 100 примірників.

І ось тут варто відразу ж позбутися ілюзій. Щоб купити нішеві парфуми будьте готові збільшити бюджет у 1,5-2 рази. Приблизно так співвідноситься вартість ексклюзивних ароматів з цінником люксових рішень, але за унікальність доводиться платити, і цей фундаментальний закон бізнесу найкраще видно в парфумерно-косметичної продукції.

Варто відразу обмовитися, що нішеві аромати зможуть купити не всі, і не тому, що цінник змушує взяти час для роздумів, а з зовсім інших причин. Серед нішевих груп ароматів практично відсутні «легкі», «весняні», «акватические» мотиви. Це частіше насичені фужерно-східні або альдегидно-шипрові поєднання.

Вам точно підійде селективна парфумерія, якщо:

  • відчуваєте, що готові перейти на насичені східні аромати зі шлейфом, цінуєте незвичайні поєднання;
  • керуєте бізнесом, керуєте великим відділом компанії, і хочете підкреслити свій статус;
  • хочете зробити подарунок мамі, колезі по роботі, подрузі.

Перед тим, як купити селективні парфуми настійно рекомендуємо визначитися з ароматом протестувавши його в місцевому магазині. Ми, зі свого боку, допоможемо придбати оригінальний парфум за найбільш вигідною ціною.

За що люблять нішеву парфумерію?

Є кілька вагомих причин купити нішеві парфуми:

  1. Ексклюзивний аромат. Чого не відняти у такого класу ароматів, так це унікальної композиції. Парфуми «збираються» як кольє з платини, інкрустований рубінами. Кожна нотка вивірена до півтони кожен штрих доведений до досконалості. Часто для створення селективних ароматів залучаються старовинні «формули» арабських майстрів, незвичайні інгредієнти.
  2. Особлива упаковка. Флакони та упаковки – окремий вид мистецтва. Як можна не захотіти купити парфуми, розлиті у флакон з чистого срібла і муранського скла.
  3. Принадлежность к числу избранных. И действительно, нося редкий парфюм, ощущая заинтересованные взгляды прохожих, чувствуешь принадлежность к особой касте привилегированных ценителей изысканных ароматов.

Если вы готовы купить нишевую парфюмерию, но хотите знать больше о том или ином аромате, просто позвоните менеджеру нашего магазина. Мы понимаем, что такой выбор требует времени и размышлений, поэтому не торопим с выбором.

Наш магазин нішевої парфумерії зібрав нехай і невелику, але по-своєму унікальну колекцію духів, якої ми з радістю хочемо поділитися з нашими покупцями.