Парфуми Оригінал Angel Schlesser Femme 30 мл Туалетна вода
- Готово до відправки
- Код: 8427395650009 --
1 134 ₴
836 ₴
- +380 (63) 353-33-59Viber

Парфуми Оригінал Angel Schlesser Femme 30 мл Туалетна вода
Angel Schlesser Femme - туалетна вода, на створення якої надихнула її величність Жінка. Жіноча чарівність і таємничість, м’якість та водночас сила, легкість і невимушеність - ось чим керувалися парфумери, винаходячи універсальний жіночий аромат.
Свіжий вступ початкових нот бергамота, мандарина, цвіту апельсина та кореня ялівцю налаштовує на легке літнє сприйняття. Ноти серця - деревні відтінки, конвалія, гедіон, зелений перець, червоний перець - додають пікантності, роблять образ не просто безтурботним і веселим, а з «перчинкою». Пряні аромати кардамону, шавлії та білого мускусу покликані внести частку чуттєвості в композицію фруктових і квіткових запахів.
Angel Schlesser Femme підкреслює вічну красу жіночності та при цьому є ароматом для сучасної дівчини, яка знає собі ціну, але не виставляє свій розум і силу напоказ.
Основні | |
---|---|
Виробник | Angel Schlesser |
Вид парфумерної продукції | Туалетна вода |
Тип аромату | Фужерні, Квіткові, Цитрусові, Альдегідні, Деревні, Пряні |
Початкова нота | Мандарин, Бергамот, Ялівець |
Нота серця | Червоний перець, Конвалія, Деревні ноти |
Кінцева нота | Шавлія, Мускус, Кардамон |
Класифікація | Елітна |
Рік випуску | 1999 |
Об`єм | 30 мл |
Країна виробник | Іспанія |
Оригінальність | оригінал |
- Ціна: 836 ₴